sobota, 9 lutego 2013

Premiery i zapowiedzi


Hansel and Gretel: Witch Hunters- 8.02.201


Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę. 

 Mama- 22.02.2013


Po zabójstwie matki, w tajemniczych okolicznościach znikają siostry Victoria i LilyLata poszukiwań nie przynoszą efektu, do momentu, gdy dziewczynki odnajdują się w jednym z leśnych domków. Żyjące w skrajnych warunkach w rozpadającej się chacie trafiają pod opiekę wujka Lucasa i jego dziewczyny Annabel , którzy starając się zapewnić dogodne warunki, pomagają im oswoić się z obcą dla nich rzeczywistością. Z czasem, jak siostry zaczynają akceptować nową rodzinę, w domu ma szereg dziwnych wydarzeń, które pozwalają Annabel sądzić, że coś złego czai się w ciemności...

 

Warm Bodies- 01.03.2013


Głównym bohaterem filmu jest młody zombie o imieniu R, który w wyniku zbiegu wydarzeń zakochuje się w narzeczonej jednej ze swoich ofiar. Staje się to u niego powodem wielu rozterek uczuciowych, a także o naturze moralnej. Ich związek będzie przyczyną istotnych zmian dotyczących nie tylko R, ale także całego społeczeństwa jego martwych pobratymców

 


Evil Dead (remake)- 26.04.2013


Remake horroru "Martwe zło" z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.

 

 

Stoker- 10.05.2013


Po tym jak ojciec Indii ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie, o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką. Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.  

 

  

 World War Z- 05.06.2013Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa.10 lat po krwawej i wyniszczającej wojnie ludzi z chorobą przemieniającą ich w zombie, świat nie wygląda tak jak dawniej. Ziemia opanowana przez hordy zainfekowanych nie jest miejscem, gdzie ludzie są na szczycie łańcucha pokarmowego. Grupy ocalałych chronią się w odległych zakątkach planety. Przyszłość jest opisywana przez Maxa Brooksa, jednego z ocalałych, który podróżuje po spalonych rubieżach Ziemi i poszukuje reszty, która przeżyła apokalipsę.

 


1 komentarz:

  1. jeśli chodzi o książkowe premiery to pod koniec maja bedzie premiera „Troje” Sary Lotz, mega mocny thriller, udało mi sie ogarnac ostatnio fragment i po jego przeczytaniu moge stwierdzic ze dawno nie było takiej książki. Zobacz sobie :)

    OdpowiedzUsuń