środa, 6 lutego 2013

Uwaga, uwaga! Pomysły mile widziane.

Witajcie!
Dawno temu, kiedy postanowiłam założyć tego bloga i dzielić się z wami moimi spostrzeżeniami na temat grozy nie sądziłam, że wytrwam tak długo. Chociaż recenzje pojawiają się tutaj w zastraszająco nieregularnym odstępie czasu jestem zadowolona, że nie zrezygnowałam i w bardziej lub mniej udany sposób realizuje swoje hobby.
Chciałabym częściej dzielić się z wami wszystkimi ciekawymi rzeczami z szeroko pojętej grozy, dlatego zdecydowałam się poszerzyć nieco działalność bloga. Horrory, które dopiero mają ujrzeć światło dzienne? Groza na małym ekranie, czyli aktualne zestawienia horrorów w TV? Może bitwy w stylu oryginał vs remake? Jaka nowość odpowiadałaby wam najbardziej?
Wierzę, że ktoś tam z was, po drugiej stronie ekranu śledzi poczynania tego tworu i pomoże mi uatrakcyjnić stronę ;)
Czekam na wasze pomysły! Pomóżcie ;)

{Koniec ogłoszenia. Dziękuje za uwagę.}


3 komentarze:

  1. Super pomysł, ja bym opowiedziała się za tymi bitwami - oryginał vs remake:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm może np. łączyć recenzję książki i jej ekranizacji i jak książka na tle filmu wypada lub na odwrót. To może być też jakiś pomysł. Można byłoby spróbować właśnie tak jak mówisz pisać o horrorach które mają wyjść i nie tylko tych co wejdą na ekran na pewno ale i takich niszowych żeby ludzie którzy akurat szukają dobrego lecz niszowego filmu dowiadywali się o nich z Twojego bloga. Jeśli w razie zaczęłabyś pisać o filmach różnych podgatunków mogłabyś podzielić na podkategorie sekcję filmową. Ale to w sumie taki sobie pomysł ;). Blog na pewno da się uatrakcyjnić. Życzę powodzenia w zmianach bloga :)

    OdpowiedzUsuń
  3. serbski film.................

    OdpowiedzUsuń